Ana Sayfa HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Kazancı Hukuk Yayımları 61 yıldır Türk Hukuk Camiasına hizmet veren ve verdiği hizmetin sürekliliğini hedefleyen bir firmadır.

Kazancı Hukuk

T.C. Kanunları Külliyatı ile (15 Cilt Değişen Yapraklı) mevzuatı; T.C. Tüzükleri Külliyatı (4 Cilt Değişen Yapraklı), aylık yayımlanan İlmi ve Kazai İçtihatlar Dergisi ile (52 Yıl 619. sayı ) içtihatları takip ederek hukuk camiasının hizmetine sunmuş ve sunmaya devam etmektedir.

Bunun yanı sıra çeşitli üniversitelerde görevli akademisyenlerin kitapları ile mesleğinde belli bir konu üzerinde uzmanlaşmış avukat, hakim ve savcıların uzmanlıkları doğrultusunda hazırladıkları kitapların basım ve yayımı ile ilgilenmiştir.

Hali hazırda Türkiye’de yayımlanan bütün hukuk kitaplarının satışı ŞİŞLİ MERKEZ BİNAMIZDA  yapılmaktadır.

AVUKAT FARUK KAZANCI koordinasyonunda kurulan KAZANCI HUKUK© YAZILIM TİC. LTD. ŞTİ. yeni ürünler imal ederek verilen hizmet kalitesini arttırmak amacındadır.

Bu idealler çerçevesinde kendi bünyemizde hazırladığımız Yargı Kararlarını ve Türk Hukuk Mevzuatını içeren bilgisayar programını hizmetinize

KAZANCI HUKUK© YARGI KARARLARI – JURISDICTIO (KHYK-J) ismi ile sunuyoruz.

Programımızın benzer ürünler karşısında farklılık yaratan bir ürün olması gerekliliğinin bilincindeyiz. Konusunda uzman kişilerce alt yapısı hazırlanan bu programla içerik olarak da emsallerinin üzerinde bir kalite sunmayı sizlere taahhüt etmekteyiz.

Mevzuatın tümünü, güncel yargı kararlarını ve bir yenilik olarak hukuk yayınlarının dijital olarak eklenmesi ile doktrin fikirlerini de içeriğine katan programımız emsalleri karşısında olmayanı yapmak ve ilk yapmak alışkanlığını devam ettirmektedir.