Ana Sayfa İLMİ VE KAZAİ İÇTİHATLAR DERGİSİ (İKİD)

İLMİ VE KAZAİ İÇTİHATLAR DERGİSİ (İKİD)

İKİD – İlmi Ve Kazai İçtihatlar Dergisi
Kazancı Hukuk Yayınlarının 55 yıldır her ay yayınladıgı yaygın ve süreli içtihat dergisidir.
İKİD kesintisiz olarak her ay 55 yıldır yayın hayatına devam ediyor.
Türkiye genelinde binlerce hukukçunun adresine her ay düzenli olarak gönderiliyor.
İKİD içeriğinde yayınlanan kararlar emsal niteliğindedir. Kararlar özenle seçilip başlıklanarak ve özetlenerek hukukçunun rahatlıkla kullanımına sunulmuştur.
Yılların emeği ve özenle hazırlanan dergimiz hali hazırda yayını yapılan tüm hukuk dergilerine ve hukuk yazılımlarına ilham kaynağı olmuştur.

Kazancı Hukuk Yargı Kararları – Jurisdictio hukuk hizmetimizin alt yapısını gerek görselliği  gerekse hizmet anlayışı olarak İKİD ana yapısı ve hizmet kalitesi olarak örnek alınmıştır.

61 yıllık Kazancı Hukuk firmamız yılları aşan tecrübesiyle, hizmet ve kalite anlayışıyla , hukukçu için en iyi olanı, en faydalı ve kullanışlı olanı yapmaya caba göstermiştir. Hukukçunun güncel ihtiyaçlarını tespit ederek kullanışlı ürünler olarak piyasaya sunmuştur. İhtiyaç tespitinde araştırma ve geliştirme faaliyetlerimiz tüm hızıyla devam etmektedir. Hukukçular ile sürekli iletişim halinde olarak sahadan gelen istek ve talepleri eksiksiz yerine getirmeye caba göstermektedir. Hukukçunun ihtiyacı olan ve faydalanabileceği ürünleri makul beller ile hizmete sunmaya devam etmektedir.